Get Adobe Flash player

» O firmie

 

FHU ARGO jest dealerem  koncernu HONDA Motor Co. Ltd., w Polsce i dostarcza na rynek silniki, maszyny oraz silniki zaburtowe tej znakomitej japońskiej marki. W zakresie większych mocy gwarantowanych oferujemy agregaty firmy HIMOINSA, jednego z największych na świecie producentów stacjonarnych agregatów prądotwórczych.

Przy pomocy generalnego dystrybutora Aries Power zatrudniającego fachową kadrę, posiadającego ogromne doświadczenie, zaplecze logistyczne oraz duży potencjał techniczny i finansowy możemy realizować znaczące przedsięwzięcia.  ARGO z racji zajmowania się wąską dziedziną handlową posiada dużą wiedzę dotyczącą każdego oferowanego do sprzedaży urządzenia.

Jesteśmy postrzegani jako poważny partner i dostawca, zarówno przez firmy prywatne jak i instytucje publiczne. Szczycimy się, że naszymi klientami i partnerami są między innymi Ochotnicza i Państwowa Straż Pożarna – w tym jednostki włączone do Krajowego Systemu Ratownictwa, MON, MSW, Policja, Państwowa Straż Rybacka, Ratownictwo Morskie, GOPR, Ośrodki szkoleniowe PZMW, Zarządy Dróg, PGNiG, Właściciele boisk sportowych z naturalną i sztuczna trawą, Starostwa, Szkoły, Przedsiębiorstwa Komunalne, największe firmy budowlane i remontowe. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Dane kontaktowe

Firma Handlowo Usługowa ARGO
Alicja Bunkowska
ul. Mickiewicza 42 , 19-300 Ełk
NIP: 741-169-70-58
REGON: 280177129

Tel/fax: 87 6100655
Tel. kom. 606875939
Tel. kom. 602610739
E-mail: biuro@honda.elk.pl


Zestaw Honda F720

Strona oparta na oprogramowaniu Quick.Cart© 2011 ARGO :: honda.elk.pl